neděle 29. prosince 2013

Posuď knihu podle obalu (4)


Jak jsem říkala, znovu budu přidávat nedělní meme pořádané Syki. Jde o to ohodnotit obálku nějaké knihy. tentokrát jsme vybrala...


Název knihy: Monument 14 - nebe v plamenech
Autor: Emmy Laybourne 
Datum vydání: 6. 11. 2013 
Anotace:  Většina dětí se v zoufalé snaze vydala opraveným autobusem  na letiště v Denveru. Doufající, že se tam setkají se svými rodiči, budou odvezeni do bezpečí a zachrání svého umírajícího přítele. Ale svět venku je temný a zaplavený nebezpečnými chemikáliemi, které mění lidi v krvežíznivá monstra, a ne všechny děti jsou ochotné nastoupit do autobusu. V útočišti, jež bylo již jednou narušeno, se snaží zbývající děti obnovit přátelství. Ale pokud se máte rozhodnout mezi životem a smrtí, láskou a nenávistí, komu můžete doopravdy věřit?


Můj názor: Jelikož vím, jak první díl dopadl a v tomhle díle, jak už anotace říká, jde o cestování autobusem, obálka se mi k tomu opravdu hodí. Autobus taky vypadá, že není zrovna v dobrém stavu a prostředí a nebe kolem autobusu taky odpovídají příběhu. Líbí se mi taky, že obálka druhého dílu pasuje k tomu prvnímu. Ty mračna a sladění barev. Obálka rozhodně zaujme, to se musí uznat.


Flexi

Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím, nepoužívejte možnost Anonymní. Špatně se v tom potom vyznám, díky :)