pátek 29. července 2016

Unboxing (9)

A zase jeden unboxing :)
Zdravím vás a vítám u dalšího rozbalování balíčku z knihami. Tentokrát to byla (na mé poměry) o něco větší objednávka. Jistě jste si všimli, že v poslední době v byly v internetových knihkupectvích výrazné slevy... no a já jsem prostě nemohla odolat a nechala se zlákat od dobrých knih.

Tak jdeme rozbalovat! :)Vstávala jsem kvůli němu v 10 hodin, abych nezaspala pošťačku :D Tomu se říká závislost na knihách! 
Tak už na nás něco vykukuje...
Tak jsou to 3 krásky :) do jedné jsem se už pustila.
Co že mi to teda všechno přišlo? 
NEMILOVANÍ!!! Na ty jsem se těšila jako malá holka. Už strašně dlouho si ji chci přečíst a konečně, konečně po několika letech je to tu :D Už jsem se do ní začetla a vypadá to na velice zajímavý a možná i takový strašidelný příběh, tak jsem zvědavá :) 
NOČNÍ PAVOUK! Na toho jsem se také moc těšila. Tuhle jsem si taky chtěla přečíst už strašně, strašně (ano, baví mě opakovat dvě stejná slova po sobě :D ) dlouho přečíst. A díky dobrým knihám ji konečně vlastním :)
A nakonec jedna bichlička. NECHTĚJ NIC VĚDĚT! Když jsem tam viděla Lisu za tak malou částku, prostě sem jí tam nemohla nechat! Nemohla!!! Lisa J. si mě získala a hodlám pomalu rozšiřovat sbírku jejích knih. S touhle její kravicí mám teda celekem 2 :D ... no jo, půjde to pomalu :D A tady všechny tři krásky spolu. No není to krása! ♥♥_♥
Sbírka se pomalu rozšiřuje :) jen tak dál...Koupili jste si i vy nějaké knihy z letních výprodejů? Které zlákali vás? 
3 komentáře:

 1. Prej v 10 hodin, tvl, u nas se stava v sest :D a kdyz spim do pul devate, jsem nemocna ;D. Hezke pocteni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D já vstávám většinou kolem 12 :D ...a když vstanu dřív jak v 10 tak se to rovná zázraku :D ...děkuji :)

   Vymazat
 2. Nemilované bych moc chtěla, už od doby, kdy je doporučovala Rodaw z Knihánkova, stejně jako Nočního pavouka, ale toho mám doma, ale ještě jsem ho nečetla. Od Johna Lutze jsem ale četla knihu Temnější než noc a ta mě hodně zklamala, takže s Nočním pavoukem teď váhám, ale asi se do něj co nejdříve pustím.

  OdpovědětVymazat

Prosím, nepoužívejte možnost Anonymní. Špatně se v tom potom vyznám, díky :)